Banner

Banner

Titulli Besnik Nurkollari ft Dj Cimi - Nuk ma fale
Ndëgjuar 25,482
Shkarkuar 33
Pëlqyer 187
Publikuar 01/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram:https://www.instagram.com/arkivashqip/

BESNIK NURKOLLARI ft DJ CIMI
Song Nuk ma falë
Lyrics Gëzim Shkreli
Music Dj Cimi - Vibe Records

NUK MA FALË...

Zjarrin qe une e kam
ne zemren tem
veq ti e dheze
o shpirti jem
pergjithmone ne borgj
te Ti kom hi
veq ta dish Hallall
dashnine tem e ki

Ref:
NUK MA FALE AS ZOTI
NUK I'A FALI AS VETES
MOS ME T'PASE UNE TY
DASHNINE E JETES X2

Nuk du me t'pa veq n'anderr
e me te kujtu
Po du me t'pase afer
e me t'perqafu
krejt dynjaja le ta dine
per ne te dy
s'eshte molle e ndalume
por HALLALL DASHNI

Ref:
NUK MA FALE AS ZOTI
NUK I'A FALI AS VETES
MOS ME T'PASE UNE TY
DASHNINE E JETES X2
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store