Banner

Banner

Titulli Young Zerka ft Albanian Outlawz ft Dalmo - Ting Ting
Ndëgjuar 696,465
Shkarkuar 8,950
Pëlqyer 7,567
Publikuar 15/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Young Zerka ft. Albanian Outlawz & Dalmo - Ting Ting
Mix master: Niza
Produced by Mindkeyz
Video: Atlaz films

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/4bgoFXYeMLvf1KNbKBxplr
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/91953822
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ting-ting-feat-albanian-outlawz-dalmo-single/1458103420?ls=1

Connect with Young Zerka:
https://www.instagram.com/youngzerka/
https://www.facebook.com/Young-Zerka-71678983359/

Connect with Albanian Outlawz:
https://www.instagram.com/albanianoutlawzofficial/?hl=en

Connect with Dalmo:
https://www.instagram.com/dalmo_78/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store