Loading...
Titulli Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt
Ndëgjuar 1,208,082
Shkarkuar 10,067
Pëlqyer 14,334
Publikuar 17/03/2019

Download

Informatat e këngës
Muzike dhe Tekst: Alban Skenderaj
Orkestrim: Endrit Shani

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/6WW0WJEL4yfxrDauDDjERa
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/90561122
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/plage-ne-gjysmeshpirt-single/1456470688?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store