Banner

Banner

Titulli DJ Gimi-O x Kushtrim Dobra - Lujma
Ndëgjuar 836,490
Shkarkuar 353
Pëlqyer 7,831
Publikuar 07/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow Us in...

INSTAGRAM ▸ @mergim_taa
https://www.instagram.com/mergim_taa/

INSTAGRAM ▸ @kushtrimdobra
https://www.instagram.com/kushtrimdobra/

Mix/Master: Demir Basha
Sint: Arber Rahimi
Tupan: Avni Krasniqi
Film: Saini Production

INSTAGRAM ▸ @demirbasha
https://www.instagram.com/demirbasha/

INSTAGRAM ▸ @arberrahimi
https://www.instagram.com/arberrahimi/

INSTAGRAM ▸ @avnikrasniqiii
https://www.instagram.com/avnikrasniqiii/

INSTAGRAM ▸ @fidansaini
https://www.instagram.com/fidansaini/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store