Banner

Banner

Titulli Mira - Nuk je
Ndëgjuar 42,776
Shkarkuar 6,577
Pëlqyer 952
Publikuar 24/04/2019

Informatat e këngës
Instagram: mirabyofficial
Snapchat: mirabytyci

Mira "Nuk Je"
Produced by: Kushtrim (K-Master) Berisha
Lyrics and Topline: Filloreta (Fifi) Raçi
Rec&Mix and Master:
K-Master PINT STUDIO 2019
Provideo

Text:

Sa keq pom vjen
U babe sa keq pom vjen
Qe ti sje ma ktu
Nuk je ma me mu

Sa keq pom vjen
E ty babe keq a tvjen
Qe nuk je ma ktu
Nuk je ma me mu

Sa lehte shkove ti
Sa lehte fjalen fundit e the
Dhe prap pishmon
Si bi ma the nsy prap

Sa lehte mlendove sot
Sa lehte e pate e prap e bon
E di ty njoh
Zemren e then
Si mu kon kurgjo

Oo yeah babe
Ku je nis

U baby u maybe
Ka me dasht un tjeterkon
Po si ty besom kerkan

Sa keq pom vjen
U babe sa keq pom vjen
Qe ti sje ma ktu
Nuk je ma me mu

Sa keq pom vjen
E ty babe keq a tvjen
Qe nuk je ma ktu
Nuk je ma me mu

Inati pom vjen
Pergjigjen se gjen
Kjo zemer e shkret
Ton diten o vet
Pa ty Pa ty...

Nuk muj met urry
Smuj me ba me ty
e zemra pom dhem qite Veten ven tem
1 her 1 her 1 her

Sa keq pom vjen
U babe sa keq pom vjen
Qe ti sje ma ktu
Nuk je ma me mu

Sa keq pom vjen
E ty babe keq a tvjen
Qe nuk je ma ktu
Nuk je ma me mu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store