Banner

Banner

Titulli Fero - Fol edhe 1 her
Ndëgjuar 3,758,768
Shkarkuar 1,047
Pëlqyer 19,969
Publikuar 24/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream and download #foledhe1her here : https://fanlink.to/Foledhe1her

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]

#fero #foledhe1her #onrecords

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store