Banner

Banner

Titulli ESTTO ft. NRG Band - Dashuri
Ndëgjuar 5,403,675
Shkarkuar 411
Pëlqyer 20,154
Publikuar 05/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „DASHURI“ by ESTTO & NRG Band here 🎧
https://estto.fanlink.to/Estto 🎧

Music by: Estto
Lyrics by: Estto
Mix & Master by : Alandy
Video : Black Fish Entertainment
Styling by: Nagipi


Spotify► https://open.spotify.com/album/1V8zKGhTjDH18lzHR1eXPa
Deezer► https://www.deezer.com/en/album/96297892
**

Follow ESTTO :
Instagram ► https://www.instagram.com/estto_/
Facebook ► https://web.facebook.com/Esttoofficial/
Contact ► [email protected]

**

Follow NRG Band :
Instagram ► https://www.instagram.com/besnik_qaka/
Facebook ► https://www.facebook.com/NRGbandfanclub/
Facebook ► https://www.facebook.com/BesnikQakaOfficial/
Contact ► [email protected]


Ref. X2
Sa here une te kam afer ty..
Shpirtin ti ma mbush me dashni..
Dua t'jem bashk une dhe ti..
Dashuri.. Dashuri..

Vrs.1 (Estto)

Jam ktu per ty une shpirti im..
N'syt e tu pe shoh une sa m'do ti..
Dite e nate per ty une po mendoj..
Me t'bo per veti pergjithmone
Kjo zemer , Kjo zemer per ty po reh..
Sa m'do ti , Sa m'do ti kur s'ma the..
Kjo zemer , Kjo zemer per ty po ndjehe
Dashni met fal ty per jete..

Vrs.2 NRG Band

Te kam dasht , prap te dua..
Si diten e pare..
Me mungon kur s'je me mua..
Vetes po ja bon..
Kjo zemer , Kjo zemer per ty po reh..
Sa m'do ti , Sa m'do ti kur s'ma the..
Kjo zemer , Kjo zemer per ty po ndjehe
Dashni met fal ty per jete..


© 2019 ESTTO. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store