Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati ft Don Phenom - Cohu
Ndëgjuar 3,777,511
Shkarkuar 620
Pëlqyer 22,175
Publikuar 01/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Cohu

Produced by: Tull Production
Lyrics : Don Phenom & Ronela
Melody: Ronela Hajati
Styling: Niko Komani
M.U.A : Arabic Salon

#ronelahajati #cohu #donphenom #music #trending #albania #usa #reggaetton #fun #summer #party #remix #mashup #kosova #prishtina
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store