Banner

Banner

Titulli Buta - 24 7
Ndëgjuar 2,099,131
Shkarkuar 14,825
Pëlqyer 18,172
Publikuar 01/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Directed by Arian Dalladaku
Shot by Arianit Gjonbalaj
Focus Puller Kris Alimeri
Video Produced by Boulevard Films
Music Produced by Jacob Lethal Beats
Rec Mix & Master by Big Bang (REDBOX ENTERTAINMENT)
Published by AVD Digital
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store