Banner

Banner

Titulli Cozman - You know me
Ndëgjuar 2,397,627
Shkarkuar 289
Pëlqyer 15,195
Publikuar 02/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced: PANDA Music
Lyrics: Cozman, Tonic & Denk
Beat: DjR Beatz
Mix/master: DjR Beatz
Executive Producer: COZMAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store