Banner

Banner

Titulli Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
Ndëgjuar 3,828,452
Shkarkuar 3,047
Pëlqyer 19,108
Publikuar 23/03/2018

Informatat e këngës
Executive Producer: Agon Amiga
Lyrics: Agon Amiga & Cozman
Music by : Pluto
Mix & master : room 6
Video: High End Entertainment & XL Film
Available on:
https://www.deezer.com/us/album/59657372
https://open.spotify.com/album/5IPbDFGsmwGL8ndqFXuE0f
https://itunes.apple.com/us/album/prej-tirone-feat-cozman-single/1363204505?ls=1

Njeri na pi majna veq me pas informacione
Krejt kto ekuacione i shendrrojm n’lek sezone
Ti veq pak je shit zdon me thon qe je pidh none sdon me
Thon qe je pidh none ,sdo me
Thon qe je pidh non

Reff :
Na prishi kjo virone qe po vjen pren tirone
Prej tirone prej tirone
Ta prishi shoqen tone qe vjen prej tirone
Prej tirone prej tirone

Agon Amiga :
Sa bon ni kill pe mar per kllik
Veq Me majt chillin n nivel sen mos me m’ik
Po i shoh kta t’rit po pim cdo dite
Me i kap shpulla ren krejt me jau gerdite
Yehhh yehhh ti punen mos e leq se punt i ki keq
E kta i dojn kesh
Ami paret ta jep mallin krejt pe kallim

Veq 500- she ohhh pidh none
Na ka t’shkojna e kallim na e sillem mallin
Na e lujna lojen we be ballin, we be ballin
Na skena probleme se e kena me t’leme
Kjo nuk shkon me t’bleme kjo pune shkon me t’preme

Reff:
Na prishi kjo virone qe po vjen pren tirone
Prej tirone prej tirone
Ta prishi shoqen tone qe po vjen prej
Tirone Prej tirone prej tirone


Rap 2
A pot punon mir rolexi
A tu ka rit pak oreksi
A pot shpenzon hiq makina
A je trimi a viktima
Nuk bohet qysh thu ti po qysh e ka shkru
Zoti Tufa e vogel qenash jeni quna koti
Qysh e don robi une jom vet
Bobi i hip hopit ndit sodit
Shoqruset me taka shokt krejt
Babastarsa Naten me maska keret pa targa
Vina mi mar na krejt cka i dojna
Per qata e bojna e kur se lshojna

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store