Titulli Sadi x Xhavit Avdyli - Prej ni shpati
Ndëgjuar 298
Shkarkuar 11
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sadi x Xhavit Avdyli - Prej ni shpati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store