Banner

Banner

Titulli Greta Koci Ft. Dani - Jeta ime
Ndëgjuar 1,567,863
Shkarkuar 11,135
Pëlqyer 10,103
Publikuar 08/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
#gretakoci #jetaime #Dani
https://www.instagram.com/gretakoci1
https://smarturl.it/gretadanijetaime
https://smarturl.it/gretadanijetaime/deezer
https://smarturl.it/gretadanijetaime/itunes
https://smarturl.it/gretadanijetaime/youtube
https://smarturl.it/gretadanijetaime/napster
https://smarturl.it/gretadanijetaime/spotify
https://smarturl.it/gretadanijetaime/az
https://smarturl.it/gretadanijetaime/applemusic
Produced by: United Records
Music by: Jimmy
Lyrics: Eni Koci
Video by: BlackFish Entertainment
Sax : Vis Shkodrani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store