Titulli Greta Koci Ft. Dani - Jeta ime
Ndëgjuar 90
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Greta Koci Ft. Dani - Jeta ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store