Banner

Banner

Titulli Engjellusha Salihu - Inat
Ndëgjuar 1,060,097
Shkarkuar 8,095
Pëlqyer 3,822
Publikuar 09/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Muzika: Blero, Fissi, Doni
Text: Fissi& Slicky
producent exekutiv: Blero Muharremi

Follow VizioniLibonia on…
FB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: https://smarturl.it/VizioniLiboniaSub

© & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store