Banner

Banner

Titulli Ganja ft. Pro Band - Zemra don dashni
Ndëgjuar 65,065
Shkarkuar 10,408
Pëlqyer 595
Publikuar 17/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Texti & Muzika - Bini Nebihu ( DIEZ MUSIC )
Video - Max Production
http://smarturl.it/ONIMA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store