Banner

Banner

Titulli Mimoza Mustafa ft. Robert Berisha - Krejt i boj
Ndëgjuar 378,759
Shkarkuar 1,009
Pëlqyer 1,518
Publikuar 17/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Mimoza Mustafa ft. Robert Berisha - Krejt i boj

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM Produksioni Labia :https://www.instagram.com/produksionilabia/
INSTAGRAM Music & Film LABIA :https://www.instagram.com/produksioni_labia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob : +38349400035 ,+38349399999
....................................
Download :
iTunes :
Amazon :

....................................
Listen:
Spotify:
Deezer:
AppleMusic:

.................................................................................

Muzika : Ilir Berani
Teksti : Ilir Berani
Orkestrimi : Ardian Kastrati
Buzuk : Astrit Stafa
Drejtor i fotografisë : Visar Loku
Producent : Shkumbin Kryeziu
Video : Creative LABIA
.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store