Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca - O sheqer
Ndëgjuar 8,455,846
Shkarkuar 24,956
Pëlqyer 20,007
Publikuar 02/07/2019

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmraCom

Muzika: Nurteel
Tekst: Ghulo
Orkestrimi: Wirusi
Video by Bug Production
Special thanks to: Izi's Apartament197

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102477532
iTunes: https://music.apple.com/us/album/o-sheqer-feat-meda-vjollca-haxhiu-single/1471548200
Spotify: https://open.spotify.com/album/2dksI2qbtX7CtKfVP2pKWN

#MEDA #Vjollca #Album2019

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store