Banner

Banner

Titulli Adelina Tahiri - Pergjithmon
Ndëgjuar 875,672
Shkarkuar 461
Pëlqyer 6,869
Publikuar 04/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/pergjithmone-single/1471780369?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102616162
Spotify: https://open.spotify.com/album/7FYpOUOE1MaR3cmYKeVO9R

Follow Max Production on:
►Instagram:https://www.instagram.com/maxproductional/
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Adelina Tahiri on:
►Instagram: https://www.instagram.com/adelina_tah...
►Facebook:https://www.facebook.com/AdelinaTahir...


Music: Darko Dimitro
Lyrics: Petro Xhori
M.U.A: Armend Ramadani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store