Banner

Banner

Titulli Meda - O sa mire
Ndëgjuar 7,297,729
Shkarkuar 1,502
Pëlqyer 13,928
Publikuar 05/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmraCom

Tekst: Ghulo
Muzika & Orkestrimi: Wirus & Granit Gashi & Dardi
Video by: RGB Entertainment

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102627082
iTunes: https://music.apple.com/us/album/o-sa-mire-single/1471687289
Spotify: https://open.spotify.com/album/3eeTZcWvSJLWN1y3vdC69o

#Meda #OSaMire
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store