Banner

Banner

Titulli Labi ft. Fidani - Ja le zemres pik
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 1,056
Pëlqyer 0
Publikuar 09/07/2020

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store