Banner

Banner

Titulli Fifi - Indiane
Ndëgjuar 825,568
Shkarkuar 7,624
Pëlqyer 7,225
Publikuar 15/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

FolePublishing - https://fanlink.to/IndianeOnline

Directed by: Juli Lutovac
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Fifi


Follow fifi on :
~ Instagram:
https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
~ Facebook:
https://m.facebook.com/fifi.Official.FR/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store