Banner

Banner

Titulli Ali Krasniqi ft. Motrat Mustafa - Gjalle na mbajti shpirtin kenga
Ndëgjuar 350,734
Shkarkuar 352
Pëlqyer 1,396
Publikuar 16/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Produksioni Ardi on…
FB: https://smarturl.it/ArdiFB
IG: https://smarturl.it/ArdiIG
Subscribe: https://smarturl.it/ArdiSubscribe

© & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store