Banner

Banner

Titulli Meda ft. Mc Beka - Prishtinalike
Ndëgjuar 4,606,292
Shkarkuar 1,460
Pëlqyer 8,900
Publikuar 17/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Produced by EmraCom
Muzika & Orkestrimi: Nurteel
Teksti: Ghulo & Beka

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/prishtinalike-feat-mc-beka-single/1473469615
Spotify: https://open.spotify.com/album/6V3fxxJEzAHB8tYHCUHFOE
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/104171842
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store