Banner

Banner

Titulli Keli - JETA ESHT QEF
Ndëgjuar 130,848
Shkarkuar 5,061
Pëlqyer 675
Publikuar 22/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Booking: 0041 79 268 11 11 & 0038 971 533 338

Instagram: https://www.instagram.com/keli_official/?hl=de
Facebook: https://www.facebook.com/Keli-Official-575510365840686/

Abonohu ne kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCphU2GhpupSfKEejTF22BCA

Tekst Idea: Keli
Studio: Meti Neziri
Orkestrimi: Ylber Qaili
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store