Banner

Banner

Titulli GILI - Ashiqare
Ndëgjuar 447,415
Shkarkuar 5,651
Pëlqyer 1,188
Publikuar 26/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
All rights reserved : Ilir Berani (c)
Publisher: OnAir Music Inc (p)
Facebook: http://www.facebook.com/gilizyrtare
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store