Titulli Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Selimi - Hite nder vite Gezuar
Ndëgjuar 172
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Selimi - Hite nder vite Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store