Banner

Banner

Titulli Mahmut Ferati - Prit sa tvi nga gurbeti
Ndëgjuar 588,435
Shkarkuar 945
Pëlqyer 2,542
Publikuar 31/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
All Rights Reserved (P) & (C) Jehona Production-Tetovë
Teksti dhe muzika: Idajet Sejdiu
Orkestrimi & Studio : Rrahman Kryeziu
Producent : Arif Ibishi -Jehona Production
Video Realizimi : Tv Topestrada
http://www.jehonamuzik.com/
https://www.facebook.com/JehonaProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store