Banner

Banner

Titulli Stresi ft. MRK - Nuk o vec gang
Ndëgjuar 1,964,476
Shkarkuar 827
Pëlqyer 21,509
Publikuar 31/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Produced by: Mensur Cakiqi
Lyrics: Stresi x Mrk
Melody: MRK
Mastered by Enes Qosa
Directed by MAX Production
Executive producer: Besart Muqolli

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/nuk-o-vec-gang-feat-mrk-single/1478524867?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/0K5MBMsn36zpXigmxepqWc
Deezer: https://www.deezer.com/en/track/743546792
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store