Banner

Banner

Titulli BimBimma - Pare ft. BUTA
Ndëgjuar 71,083
Shkarkuar 490
Pëlqyer 634
Publikuar 08/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


14. BimBimma - Pare ft. BUTA

_______________________________

Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeBIMBIMMA

Listen on Spotify / Download on iTunes👇🏼
💎 https://fanlink.to/PAREftBUTA

_______________________________

BimBimma "BIMA"
Beat: Cla$$ic
Mix/rec/master: Faton Dolaku


Published by : FOLÉ PUBLISHING

_______________________________

📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌Connect with BUTA:
Instagram ► https://www.instagram.com/bashbuta/

📌Connect with FATON DOLAKU:
Instagram ►https://www.instagram.com/fatondolaku

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimma #Pare #Fole
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store