Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Keepman - Kenge me dy fjal
Ndëgjuar 11,363
Shkarkuar 750
Pëlqyer 121
Publikuar 21/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

__________________________


10. BimBimma - Kângë me dy fjalë ft. Keepman

__________________________


Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https:///smarturl.it/BimBimma

__________________________


Beat: StrikeBeatz
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

__________________________


📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌 Connect with KEEPMAN :
Instagram ►https://www.instagram.com/keepmanofficial

📌 Connect with STRIKEBEATZ :
Instagram ► https://www.instagram.com/therealstrikebeatz/

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

__________________________


℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimma #KEEPMAN #KANGMEDYFJAL #Folé
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store