Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft. Lok Komoni - Qikat e Prishtines
Ndëgjuar 531,311
Shkarkuar 2,725
Pëlqyer 1,705
Publikuar 24/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Produced by: EmraCom
Teksti: Arsim Bunjaku
Muzika: Wirusi & Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Wirusi

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/112450352
iTunes: https://music.apple.com/us/album/qikat-e-prishtines-feat-lok-komoni-single/1481252128?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/0Kv0UO5Fb0KxwY3HxDdaYs
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store