Titulli Eli Malaj x Lok Komoni - Ti n kosove une n diaspore
Ndëgjuar 747
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Eli Malaj x Lok Komoni - Ti n kosove une n diaspore - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store