Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Fenomen
Ndëgjuar 489,613
Shkarkuar 1,867
Pëlqyer 2,487
Publikuar 29/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyrics: Korab Shaqiri
Arrangement: Florent Boshnjaku

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/fenomen-single/1482479540?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/3dZ4rUkly0WG4tQphh0n3I
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/113767022

Follow Korab Shaqiri:
Twitter: https://twitter.com/korabshaqiri
Instagram: https://www.instagram.com/korabshaqiri/
Facebook: https://www.facebook.com/korabshaqiriofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store