Banner

Banner

Titulli Adelina Tahiri - Hile Hile
Ndëgjuar 929,882
Shkarkuar 637
Pëlqyer 5,490
Publikuar 20/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Petro Xhori
Make Up & Hair: Sellma & Kaci
Styling by: Albina Dyli
Video by: Max Production

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/2upbSVhNql8S6hs1IC1u2d
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/115615842
iTunes: https://music.apple.com/us/album/hile-hile-single/1484337056?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store