Banner

Banner

Titulli Bruno - Pash dy syte
Ndëgjuar 1,149,221
Shkarkuar 8,105
Pëlqyer 11,534
Publikuar 29/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music: Ilir Berani
Lyrics: Ilir Berani
Performed by: Fatjeta Barbullushi
Piano by: Indrit Lelo
Produced by: Threedots Production

Connect with Bruno on instagram:

https://www.instagram.com/iambrunooooo/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store