Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Nusja jone
Ndëgjuar 2,955,136
Shkarkuar 991
Pëlqyer 6,133
Publikuar 12/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti: Hyrie Mani Mustafa
Muzika: Xheni
Sax: Shpendi


Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Produksioni Arboni on…
FB: https://smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: https://smarturl.it/ArboniSub

© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store