Banner

Banner

Titulli Grupi LABIA - Oj Lulije
Ndëgjuar 3,215,160
Shkarkuar 735
Pëlqyer 3,838
Publikuar 12/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Gezuar 2020 - Labia
Grupi LABIA - Oj Lulije
Lori , Mera Zymeri , Mimoza Mustafa , Blerinda Bajrami , Naser Maqedonci ,Taulant Bajraliu , Ismet Aloshi , Meti Maloku

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM Produksioni Labia :https://www.instagram.com/produksionilabia/
INSTAGRAM Music & Film LABIA :https://www.instagram.com/produksioni_labia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob : +38349400035 ,+38349399999
....................................
Download :https://smarturl.it/ojlulije
iTunes : https://smarturl.it/ojlulije/itunes
Amazon : https://smarturl.it/ojlulije/amazonmusicbuy

....................................
Listen:
Spotify: https://smarturl.it/ojlulije/spotify
Deezer: https://smarturl.it/ojlulije/deezer
AppleMusic: https://smarturl.it/ojlulije/applemusic
Tidal : https://smarturl.it/ojlulije/tidal
.................................................................................

Përpunimi muzikorë : Egzon Bajraliu

Producent : Shkumbin Kryeziu
Montazhi & Video postproduction : Ilir Mustafa

.........................................
#Gezuar2020
#Grupilabia
#Ojlulije
#produksionilabia
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store