Banner

Banner

Titulli B2N - Vlla
Ndëgjuar 112,098
Shkarkuar 4,623
Pëlqyer 2,924
Publikuar 13/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyric - B2N

Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov

https://www.instagram.com/b2n_beatz

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/vlla-single/1488223055
Spotify: https://open.spotify.com/album/6MZLonvTpKIGFZeDNjfSfz
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/119359912

Zoti ta jep jeten
Dikush jeten ty ta merr
Per 1 fjal goje
Situata u kthy nsherr
Kjo bot nuk esht e drejt
Sepse toka u kthy nferr
Ndit te mia nuk ka drit
Ka vetem terr
Mduket anderr kur mendoj
se ti nuk je nkyt bot
Per hir tfemive dhe families
Duhet tjem i fort
Nuk e di nuk e di
Si me mban kjo tok
Brenda trupit ndjehem bosh
Kam vetem lot

O vlla, o vlla, per ty zemra mu ka nda
Per ty shpirti mu ka plas
O vlla, o vlla, per ty zemra mu ka nda
Per ty shpirti mu ka plas

Cfar ti them un djalit
Si tja shpjegoj  nuk e di
Cdo dit ai me pyet
Se ku ndodhesh ti?
Shtepia duket bosh
Edhe muret bardh e zi
Mallin pak a shuaj me disa fotografi

Ti je engjell
E di na sheh nga lart
Ti je engjell
jeton ne parajs
Sa shum Zoti tpaska dasht
Pa ty shpirti mu ka plas
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store