Banner

Banner

Titulli Getinjo - Une
Ndëgjuar 1,339,205
Shkarkuar 590
Pëlqyer 18,620
Publikuar 20/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Connect with Getinjo:
https://www.instagram.com/getinjo

Video: N'PIKE CREATIVE
INSTRUMENTAL: PLIS BEATS
MIX&MASTER: DJ MONEY
STUDIO: 2EURO MUSIC
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store