Banner

Banner

Titulli Getinjo - ALI BABA
Ndëgjuar 675,681
Shkarkuar 6,559
Pëlqyer 11,044
Publikuar 25/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Instrumental: Celaya Drums,Dj Money
Studio: Xxl Records
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store