Banner

Banner

Titulli DJ DAGZ DJ PM FT YOUNG ZERKA - KCE SONTE
Ndëgjuar 326,291
Shkarkuar 954
Pëlqyer 3,797
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Producer : RZON / PM / DAGZ
Lyrics : Young Zerka / PM / DAGZ / NEC
Mix & Master : Avaxus
Video : XL FILMS
Executive Producer : Young Zerka / PM / DAGZ
Thanks: CITYLAND MASKOTA
DUPLEX
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/kce-sonte-feat-dj-pm-young-zerka-single/1491611547?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/0nJU9jqZmh7FUPP2Wv1BiF
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/122953612

Connect with : Young Zerka https://www.instagram.com/youngzerka/

Connect with : DJ PM https://www.instagram.com/djpm_/
Connect with : DJ DAGZ https://www.instagram.com/dj_dagz/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store