Banner

Banner

Titulli NIZA x Young Zerka - Whine 4 Me
Ndëgjuar 173,196
Shkarkuar 3,391
Pëlqyer 1,991
Publikuar 28/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow NIZA :
► https://www.instagram.com/niza_46
► https://www.facebook.com/NIZA46

Follow Young Zerka :
► https://www.instagram.com/youngzerka
► https://www.facebook.com/Young-Zerka

Produced by Niza co-produced by cano Millano
Written by Young Zerka
Mix by Niza , Don Gima
Mastered by Don Sutter (Ecko Camber)

Mastered by Dan Suter (Echo Chamber)
► https://www.echochamber.ch

NIZA x Young Zerka - Whine 4 Me (Ep) 06.12.19
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store