Banner

Banner

Titulli GJIKO - CUNAT E RRUGES
Ndëgjuar 3,262,355
Shkarkuar 10,235
Pëlqyer 22,287
Publikuar 26/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download "Çunat e Rrugës" here 👉 https://avd.lnk.to/cunaterruges

Produced by BIGBANG (REDBOX Entertainment)
Video by Sekuencë
Published by AVD Digital

GJIKO on Instagram: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy
BIGBANG on Instagram: https://www.instagram.com/bigbangbeats/

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store