Titulli LEDRI VULA x LUMI B x GJIKO - QA BONE
Ndëgjuar 103
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

LEDRI VULA x LUMI B x GJIKO - QA BONE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store