Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Biri im
Ndëgjuar 20,729
Shkarkuar 2,215
Pëlqyer 478
Publikuar 13/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
"Biri im", music video performed by Korab Shaqiri.

@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial

Video: BugProduction
Publisher: BarokSoundStudio
(C) Korab Shaqiri, 2020
(#biriim)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store