Titulli Mimoza Shkodra ft Sabri Fejzullahu - Dy here nje gabim
Ndëgjuar 112
Shkarkuar 11
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mimoza Shkodra ft Sabri Fejzullahu - Dy here nje gabim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store