Titulli ADEMI ft. BEKIMI - Mora fjale -Live
Ndëgjuar 88
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

ADEMI ft. BEKIMI - Mora fjale -Live - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store