Titulli Butrint Rashiti - TALLAVA LIVE
Ndëgjuar 96
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Butrint Rashiti - TALLAVA LIVE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store