Titulli DJ Gimi-O ft. Alketa - Do ti Kallim
Ndëgjuar 89
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

DJ Gimi-O ft. Alketa - Do ti Kallim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store