Titulli Gold AG x Afrim Muqiqi - Kalle Kalle -2022-
Ndëgjuar 92
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG x Afrim Muqiqi - Kalle Kalle -2022- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store